turbo0

pl1germany1uk1hol1czech1

 

Regeneracja i Naprawa Turbosprężarek

Turbiny czerwone turbiny
»Turbiny (turbosprężarki)

Downsizing, czyli podnoszenie mocy silników benzynowych i wysokoprężnych przy jak najmniejszej pojemności skokowej, nie tylko zmniejsza zużycie paliwa, ale wiąże się z wysokimi kosztami ewentualnych napraw. Do najczęstszych awarii, które wynikają także z niewłaściwej eksploatacji, są usterki układów turbodoładowania. Stąd też nasza oferta, czyli naprawa turbosprężarek.

Dziś, gdy samochód nie jest wyłącznie wyznacznikiem statusu — ale zwykłym i niezbędnym narzędziem, także do pracy —warto jest minimalizować koszty utrzymania. Układy turbo należą do tych, które w przypadku awarii, są niezwykle kosztowne. Godną polecenia alternatywą w przypadku usterki jest regeneracja turbosprężarki. Jednak aby to zadanie zostało należycie wykonane, to warto polecić je fachowcom z naszej firmy. Przez lata uzyskaliśmy praktyczną wiedzę o turbosprężarkach, także jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami, jakie stosują współcześni producenci motoryzacyjni. Naprawa turbosprężarek to kilkuetapowy i niezwykle precyzyjny proces, który finalnie pozwala na przywrócenie fabrycznych parametrów, przy zachowaniu trwałości, jaka cechuje nowe części. Regeneracja turbosprężarek to alternatywa godna polecenia pod warunkiem, że wykonywana jest przez doświadczonych fachowców.


  kontakt

 tel : +48 500-133-309, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


Potrzebna Ci nowa turbina samochodowa? Szukasz części do turbin? A może profesjonalnej turbiny Sklep internetowy Automotoczęści prowadzi sprzedaż turbosprężarek. Naszą specjalnością jest również naprawa turbosprężarek, regeneracja turbin, regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin. Prowadzimy również serwis turbosprężarek i skup turbin. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Specjalnym rodzajem turbiny jest turbosprężarka, która powstała z połączenia turbiny (nazywanej gorącą częścią) oraz sprężarki (chłodna część), gdzie ich wirniki połączone są sztywno wspólnym wałem. Zastosowanie tego rozwiązania, dzięki któremu wzrasta moc silnika bez szkody na sprawności, ma wiele zalet. Po pierwsze, dzięki zastosowaniu w silniku turbosprężarki zwiększa się jego sprawność, poprzez wykorzystanie energii gazów wydechowych. Dodatkowo, następuje wzrost wysilenia, przez co silnik o danej mocy ma mniejsze rozmiary oraz masę. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż silnik z turbosprężarką maja lepszą charakterystykę, to znaczy silnik ma niższe obroty maksymalnego momentu obrotowego. Poza tym, następuje lepsze opłukanie cylindra ze spalin a wysokość pracy silnika zwiększa się. Wykorzystywanie turbosprężarek ma niestety także pewne wady, z którymi warto zapoznać się. Problemem jest większa złożoność silnika, która wymaga zużycia większej ilości miejsca do zabudowania go. Poza tym, podczas sprężania zachodzi niekorzystny wzrost temperatury czynnika roboczego, przez co konieczne jest stosowanie chłodnicy w układzie doładowania. Dodatkowo, niezbędne jest także używanie różnorodnych układów w celu dobrania właściwego obciążenia. Jak łatwo jednak zauważyć, zalety stosowania turbosprężarek w silnikach samochodowych mają znaczną przewagę nad wadami, z którego powodu są one tak popularne. Najnowsza technologia wykorzystywana w turbosprężarkach nieustannie ulega zmianom, zaś w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia istnieje możliwość regeneracji urządzenia. Naprawa turbosprężarek zwykle jest tańszym rozwiązaniem, niż zainwestowanie w turbosprężarki nowe, jednak przy dużym wyeksploatowaniu regeneracja turbosprężarek może okazać się zupełnie nieopłacalna.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży samochodowej specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z naprawą turbosprężarek. Regeneracje wykonywane są przez doświadczonych mechaników, jakkolwiek na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zakupienia nowego sprzętu. Gwarantujemy najwyższa poziom usługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

 


 Design by OFISOFT