turbo0

pl1germany1uk1hol1czech1

 

Regeneracja Turbiny, Turbosprężarki

Turbinyczerwone turbiny
»Turbiny (turbosprężarki)

Turbina (inaczej turbosprężarka) – to urządzenie, które wspomaga pracę silnika spalinowego. Odbywa się to poprzez zwiększenie ciśnienia powietrza, które jest wtłaczane do cylindrów. To z kolei wpływa na takie elementy jak sprawność jednostki (i jej znaczna poprawę), wyższą moc wyjściową, a co za tym idzie nie tylko optymalizację, ale i zmniejszenie zużycia paliwa. Po raz pierwszy turbodoładowanie było zastosowane w 1983 roku w samochodach ciężarowych, a od 1973 roku regularnie stosowano w samochodach osobowych. System turbodaładowania opatentował Szwajcar Alfred Büchi w 1905 roku. W samochodach nowej generacji turbosprężarki najczęściej instalowane są w silnikach diesla, ale nie tylko.

Regeneracja turbosprężarki to nie lada wyzwanie – jeśli jest uszkodzona nie zawsze oznacza to, że nie da się jej naprawić. Potrzeba do tego solidnych fachowców z doświadczeniem. Regeneracja turbiny składa się z kilku etapów – żeby wymienić w niej uszkodzone elementy najpierw należy ją dokładnie wyczyścić. Nierzadko zdarza się tak, że naprawa bywa dużo bardziej kosztowna niż sama regeneracja turbosprężarki. Obecnie profesjonalne serwisy motoryzacyjne oprócz świadczenia takich usług jak naprawa czy wymiana drobnych elementów zajmują się także skupem turbin. Fakt ten powoduje, iż profesjonalne serwisy mają dostęp do szerokiej gamy turbosprężarek przeznaczonych do regeneracji. Niezależnie od modelu czy roku produkcji jak również poziomu uszkodzenia turbosprężarki, profesjonalny serwis podejmie się jej regeneracji. Regeneracja turbosprężarki jest w większości przypadków duża tańsza od fabrycznie nowej nawet o kilka tysięcy złotych.

Skupujemy turbiny samochodowe!


  kontakt

 tel : +48 514-914-125, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


Potrzebna Ci nowa turbina samochodowa? Szukasz części do turbin? A może profesjonalnej turbiny Sklep internetowy Automotoczęści prowadzi sprzedaż turbosprężarek. Naszą specjalnością jest również naprawa turbosprężarek, regeneracja turbin, regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin. Prowadzimy również serwis turbosprężarek i skup turbin. Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

 


 Design by OFISOFT